Çöz Bakayım Edebiyat Ödüllü

Bilgi Yarışması Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21 MB
  • Version 2.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Çöz Bakayım
ÖABT(edebiyat) ve LYS(edebiyat) sınavlarına hazırlanan öğrenciler için özel olarak geliştirilmiş, eğlenerek ve öğrenerek boş zamanlarını değerlendirmelerine olanak sağlayan, farklı kullanıcılar ile yarışabileceğiniz oldukça faydalı bir bilgi yarışması uyg

ÖABT(edebiyat) ve LYS(edebiyat) sınavlarına hazırlanan öğrenciler için özel olarak geliştirilmiş, eğlenerek ve öğrenerek boş zamanlarını değerlendirmelerine olanak sağlayan, farklı kullanıcılar ile yarışabileceğiniz oldukça faydalı bir bilgi yarışması uygulamasıdır.

edebiyat bilgilerinizi test edebileceğiniz ve bilgi dağarcığınıza yeni bilgiler ekleyebileceğiniz uygulama ile farklı oyuncular ile yarışabilir, kendinizi test edebilirsiniz.

Çevrimiçi olarak kullanabileceğiniz bilgi yarışması uygulaması 'Hazırlık' ve 'Düello' olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır.

Hazırlık kısmında kullanıcı kendi seçeceği kategoride zamana karşı yarışacak ve çözemediği soruların doğru cevabını öğrenerek kendini geliştirecektir. Burada  oynadığı oyunlardan biriktirdiği PUAN ve ALTIN ile deneyimini artırarak 'DÜELLO' ya kendini hazırlayacaktır.

'Düello' kısmı ise; 'Rastgele Düello' ve 'Meydan Okuma' olmak üzere iki bölümden oluşuyor.

Rastgele Düello; isminden de anlaşılacağı gibi yazılım tarafından sırada bekleyen bir kişi ile sizi eşleştirecek ve gerçek zamanlı olarak yarışmanızı sağlayacaktır. Unutmayın sorulara en kısa sürede doğru cevabı veren puanını artırarak, Rastgele Düelloyu kazanacak ve bilgi birikimini ispatlamış olacaktır.

Meydan Okuma; bölümünü kullanabilmek için kullanıcı uygulamaya Facebook ile bağlanmak zorundadır. Yazılım otomatik olarak Facebook arkadaş listenizdeki Çöz Bakayım Edebiyat uygulamasını kullanan arkadaşlarınızı listeleyecek ve dilediğiniz arkadaşınıza meydan okuyabileceksiniz. Meydan okuma sırasın da rakibinizin çevrimiçi olmasına da gerek yoktur. Meydan okuma tamamlandığında rakibinize meydan okumanıza cevap vermesi için otomatik olarak bildirim gönderilecektir. Dilerseniz meydan okuma tamamlandıktan sonra rakibinize cevap vermesi için mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca Meydan okuma durumlar listesinden de bekleyen meydan okumaya basarak da rakibinize cevap vermesi için bildirim atabilirsiniz. Rakibiniz meydan okumanıza cevap verdiğinde de bildirim alacaksınız ve sonucu görebileceksiniz.

Oyunda kazandığını puanlar 'Haftalık Sıralama' ve 'Genel Sıralama' olmak üzere iki farklı listede tutulmaktadır.

Genel Sıralama; uygulamanın ilk yayımlandığı tarihten itibaren kullanıcıların biriktirdiği puanları anlık olarak değerlendirerek sıralamakta ve birinciyi göstermektedir.

Haftalık Sıralama; ise her hafta Pazartesi günü saat 00:00? da başlamaktadır. O hafta boyunca biriktirdiğiniz puanlara göre sıralama anlık olarak yapılmakta ve Cumartesi günü 23:59? da o haftanın birincisi İlan edilmektedir. ?Haftalık Sıralama? da birinci olan kullanıcı puan ve altınlar ile ödüllendirilecektir. Ayrıca belirli haftalarda o haftanın birincisine sürpriz hediyeler gönderilecektir.Kullanıcılar bildirim ve Facebook kanalımız üzerinden bilgilendirilecektir.

Daha Fazla Göster
Çöz Bakayım Edebiyat Ödüllü indir